Шлапак
Алла Василівна
самовисування
138 округ
Народилася 13 лютого 1976 року в місті Ананьїв Одеської області, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, старший викладач кафедри всесвітньої історії, Інститут суспільства Київського університету імені Бориса Грінченка, член Політичної партії "СОЦІАЛЬНА СПРАВЕДЛИВІСТЬ", проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.
Чорний список

Фігурант антикорупційних розслідувань.

У 2007 р., коли Алла Шлапак була заступницею голови фракції блоку Леоніда Черновецького у Київській міській раді, відбулося скандальне засідання Київради, під час якого було розподілено 400 земельних ділянок у м. Києві загальною площею близько 2 тис га. На той час Алла Шлапак також входила до складу Постійної комісії Київради з питань земельних відносин і могла брати безпосередню участь у підготовці відповідних постанов про передачу земельних ділянок.

Як повідомляло видання «Дзеркало тижня», прокуратура подала позови про незаконність ухвалених на засіданні 1 жовтня 2007 р. рішень. Апеляційний господарський суд задовольнив частину позовів прокуратури, проте касаційний суд пізніше відхилив їх.

За інформацією журналістів Слідство.Інфо, нібито саме завдяки Аллі Шлапак проходило розкрадання землі та майна в столиці, й саме вона забезпечувала необхідні голоси у сесійні залі як співголова фракції Черновецького у Київраді.

Зазначена інформація не є прямим підтвердженням вини кандидата, проте дозволяє зробити оцінку про причетність Алли Шлапак до корупційних дій, а саме до земельних зловживань.
Рух ЧЕСНО не підміняє правоохоронні органи та суди і не робить тверджень про вчинення особою правопорушення, а робить оцінку на підставі наявної інформації щодо можливої причетності до корупційних дій. Така оцінка може не збігатися з офіційними рішеннями та висновками державних органів.