Фото: Деревʼянко Юрій

Деревʼянко Юрій Богданович


Звіти: Деревʼянко Юрій Богданович, Верховна Рада 7: Звіт за І-ІІ сесію VII скликання
Деревʼянко Юрій Богданович, Верховна Рада 7: Звіт за I-II сесію VII скликання. ВІДЕО
Деревʼянко Юрій Богданович, Верховна Рада 7: Звіт за І-ІІІ сесію VII скликання

Опис політика

Київський Міжнародний Інститут Соціології включив у перелік потенційних кандидатів.

Особиста заява про можливість балотування.

Член Ради партії “Рух Нових Сил”. Народний депутат 8-го скликання ВРУ України, позафракційний, обраний за 87 мажоритарним округом (м. Яремче, Надвірнянський, частина Богородчанського та частина Коломийського районів Івано-Франківської області) від партії “Воля”, на момент обрання - член Ради партії. Член комітету з питань запобігання і протидії корупції.

У 2012 році був обраний до Верховної Ради 7 скликання по округу № 87 як безпартійний самовисуванець.

У 2010 році був обраний депутатом Івано-Франківської обласної ради від партії “Фронт змін” по 25 виборчому округу (м.Надвірна, смт.Битків та навколишні села), був членом відповідної партії.

У 2006 році балотувався до Верховної Ради 5 скликання від “Партії промисловців та підприємців України” в складі Блоку “Наша Україна” під номером 95, був членом політради партії.

Очолює іменний благодійний фонд. До початку політичної кар’єри займався підприємницькою діяльністю у таких сферах, як фармацевтика, програмне забезпечення, поліграфія, мультиплікація, нерухомість, торгівля металом. У студентські роки також працював нічним охоронцем, експедитором та в кар’єрі.

Закінчив КНЕУ за спеціальністю “облік та аудит”.

За даними електронної реєстрації був відсутній на 36% пленарних засідань ВР України. 13.11.2017 року був викликаний на допит до ГПУ у справі про несплату податків (62 млн грн). Прокурори запропонували йому сплатити цю суму в обмін на зняття звинувачення.


Освіта

  • 1996 закінчив Київський державний економічний універститет, отримав диплом магістра за спеціальністю «Облік і аудит», програма «Облік і аудит в банках».

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • з 27 листопада 2014 - ... Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Позафракційні
  • Івано-Франківська обласна рада 6
  • 20 серпня 2012 - 5 грудня 2012 Позафракційні
  • 19 жовтня 2010 - 20 серпня 2012 Фронт змін

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Посади у партіях Посади у партіях

  • з 24 грудня 2018 - ... Член Ради Партії Воля
  • 20 квітня 2017 - 23 грудня 2018 Член Ради Партії Рух Нових Сил
  • 15 березня 2014 - 19 квітня 2017 Член Ради Партії Воля

Помічники Помічники

На громадських засадах

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Грицай Тетяна Олексіївна
  • Рахуба Тетяна Петрівна

За строковим трудовим договором на постійній основі

Приймальні Приймальні

Архів політичної агітації Архів політичної агітації