Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 25 листопада 1966 року в місті Зіньків Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Зіньків Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 21 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 21 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" з 17 червня 2015 - ...
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

На громадських засадах

  • Березенко Олег Миколайович
  • Вихор Анатолій Віталійович
  • Вишневський Ігор Васильович
  • Гудз Ігор Іванович
  • Деркач Роман Володимирович
  • Дудник Наталія Павлівна
  • Жемойда Олександр Віталійович
  • Київець Олена Валеріївна
  • Ковальчук Максим Васильович
  • Козенко Ірина Миколаївна
  • Коротич Наталія Григорівна
  • Кошара Олександр Володимирович
  • Лелюк Любов Іванівна
  • Макар Володимир Романович
  • Мовчан Юлія Віталіївна
  • Мусієць Галина Олександрівна
  • Нос Вікторія Вікторівна
  • Петрашко Сергій Ярославович
  • Суменкова Галина Сергіївна
  • Турчин Віталій Олексійович
  • Хорош Олексій Володимирович
  • Хрипко Сергій Володимирович
  • Черкас Оксана Григорівна
  • Шкарбан Анатолій Миколайович
  • Яринич Леонід Миколайович

За строковим трудовим договором на постійній основі

Приймальні Приймальні