Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 4 березня 1971 року в місті Луцьку Волинської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань банківської діяльності Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, безпартійний, проживає в селі Гаразджа Луцького району Волинської області, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 лютого 2014 Позафракційні

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Воля народу" з 27 листопада 2014 - ...
  • Верховна Рада 7
  • Група "Суверенна європейська Україна" 27 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
    Написав заяву з проханням змінити результати голосування 7 жовтня
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Пиза Олександр Зіновійович
  • Токарська Тетяна Василівна

На громадських засадах

  • Адамюк Олександр Тихонович
  • Бакай Юрій Степанович
  • Берташ Василь Михайлович
  • Бурило Сергій Федорович
  • Валіхновський Любомир Дмитрович
  • Ведрич Галина Володимирівна
  • Вовк Володимир Олександрович
  • Воробій Сергій Геннадійович
  • Грод Іван Михайлович
  • Заремба Віталій Миколайович
  • Кривина Олександр Володимирович
  • Ланевич Сергій Степанович
  • Маківка Микола Миколайович
  • Наумук Світлана Василівна
  • Остропольський Руслан Михайлович
  • Паращук Дмитро Юхимович
  • Приступко Тетяна Миколаївна
  • Сащук Валерій Іванович
  • Сінченко Павло Григорович
  • Спірін Руслан Володимирович
  • Харченко Максим Вікторович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Лапшин Юрій Вікторович
  • Міщенко Алла Борисівна
  • Пиза Олександр Зіновійович
  • Приступко Тетяна Миколаївна

Приймальні Приймальні