Качний Олександр Сталіноленович

фото

Біографія

Дата народження: 23 жовтня 1968 року. Україна, Київська обл., м. Ржищів. Освіта: 1993 р. - Миколаївський державний педагогічний університет. 2001 р. - Міжрегіональна Академія управління персоналом. 2010 р. - Інститут політичних наук Кандидат наук з державного управління. Трудова діяльність: 1991-1993 - «Миколаївелектротранс», інженер комплектації. 1993-2005 - Очолював підприємства, пов'язані з рибним господарством. 2005-2005 - Державний департамент рибного господарства, заступник директора. 2005-2006 - Державний департамент рибного господарства, голова. 2006-2010 - Київська обласна рада VI скликання, перший заступник. 2010-2014 - Київська обласна рада VI скликання, голова. E-mail: k_sms_1986@mail.ru Телефон приймальні: 096-708-66-75 (попередній запис). Місце прийому: м. Київ, вул. Мечнікова, 2. Часи прийому: перша, третя середа місяця з 11:00 до 14:00. Фракція: Політична Партія "Опозиційний блок". Комісія: член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій.

Балотування

2015 - Київська обласна рада 7-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Обрано

2014 - Верховна Рада 8-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК

2010 - Київська обласна рада 6-го скликання: ПР Обрано

2007 - Верховна Рада 6-го скликання: СПУ

2006 - Київська обласна рада 5-го скликання: СПУ Обрано

Посади

  • Голова Державного департаменту рибного господарства
  • 2010-05-14 - 2014-02-23 Голова Київської обласної ради
  • 2006-09-21 - 2010-05-14 Перший заступник голови Київської обласної ради

Статуси помічника

Шукати інформацію в інших джерелах