Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 11 сiчня 1962 року в селі Мурафа Краснокутського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 - 27 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 22 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" з 17 червня 2015 - ...
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 27 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань охорони здоров’я

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Бєлінський Юрій Вікторович
  • Громико Микита Григорович
  • Закаблуковський Віктор Олександрович
  • Іванова Наталія Вікторівна
  • Іванов Євген Геннадійович
  • Кондратенко Тетяна Володимирівна
  • Крисько Марина Олександрівна
  • Лещенко Олексій Васильович
  • Оберемок Наталія Вікторівна
  • Ольховська Олена Олексіївна
  • Пітько Валерій Анатолійович
  • Рогинська Любов Іванівна
  • Тризна Дмитро Кирилович
  • Тризна Олександр Дмитрович
  • Холодний Олександр Миколайович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Гавриленко Тетяна Володимирівна
  • Гарматюк Вікторія Олегівна
  • Іванська Наталія Іванівна
  • Скрипка Світлана Миколаївна