Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 27 липня 1977 року в місті Львові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Лубни Полтавської області, судимість відсутня, самовисування.

  • 2008 - 2013 народний депутат України
  • 2007 - адвокат
  • 2003 - 2005 Львівський національний університет імені Івана Франка, асистент кафедри міжнародного права
  • 1997 - 2005 працював у різних комерційних структурах на посаді юриста

Освіта

  • 1999 закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за фахом "правознавство" (диплом з відзнакою) та з фахом "перекрадач-референт (англійська мова)"
  • 2005 кандидат юридичних наук

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 21 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 21 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Посади у партіях Посади у партіях


Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Доу Джон