Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 12 червня 1956 року в с. Октябрьський Октябрьського району Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, безпартійний, проживає в місті Херсоні, судимість відсутня, самовисування.

  • 2015 - депутат Херсонської міської ради VII скликання
  • 2012 - 2014 народний депутат України VII скликання
  • 2012 - обраний народним депутатом України по мажоритарному виборчому округу №182 (м.Херсон)
  • 2002 - 2012 Херсонський міський голова, обраний у 2002, 2006 та 2010 роках
  • 2001 - 2002 заступник голови Херсонської облдержадміністрації з питань житлово-комунальної сфери міського господарства, будівництва, інвестицій
  • 1998 - обраний депутатом Херсонської міської ради – від виборчого округу №22; став членом-кореспондентом Академії будівництва України
  • 1991 - призначений начальником Будівельно-монтажного управління №3; закінчив курси менеджерів при Кабінеті Міністрів України
  • 1986 - 1991 повернувся до Херсона, працював у тресті “Херсонбуд” майстром, лінійним інженером, а згодом – головним інженером будівельно-монтажного управління з будівництва об’єктів соцкультпобуту і житла
  • 1981 - 1986 працював у Монгольській Народній Республіці в складі групи військових радників, які допомагали становленню і розвитку монгольської народної армії
  • 1978 - 1981 направлений на роботу до міста Херсона, розпочав трудову діяльність у тресті "Херсонбуд". Брав участь у спорудженні Херсонського аеропорту, обласного онкологічного диспансеру, Херсонського нафтопереробного, суднобудівного заводів, бавовняного комбінату, багатьох шкіл, дитячих садків, інших об’єктів соціальної сфери
  • 1956 - Народився 12 червня в смт Жовтневий Миколаївської області. Батько – будівельник, мати – лікар

Освіта

  • 1978 Криворізький гірничорудний інститут, факультет промислового будівництва

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 22 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Посади Посади

  • Заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

На громадських засадах

Приймальні Приймальні