Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 15 червня 1971 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань удосконалення Податкового кодексу України, загального податкового адміністрування, податкового боргу Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 6 березня 2015 Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" з 17 червня 2015 - ...
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань податкової та митної політики

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

На громадських засадах

Невідомо

За строковим трудовим договором на постійній основі

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Бондаренко Ігор Григорович