Балотування Балотування


Посади Посади

  • 18 грудня 2007 - 5 червня 2009 міністр оборони
  • 22 вересня 2005 - 4 серпня 2006 прем'єр-міністр
  • 30 грудня 1999 - 29 травня 2001 Перший віце прем'єр-міністр
  • 20 вересня 1994 - 14 грудня 1996 Голова Фонду державного майна (за посадою міністр)
  • 12 серпня 1994 - 20 вересня 1994 В.о. Голови Фонду державного майна

Помічники Помічники

На громадських засадах