Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 5 листопада 1975 року в місті Ленінград, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в селі Дашківці Віньковецького району Хмельницької області, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 20 лютого 2014 - 27 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 20 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" з 17 червня 2015 - ...
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 16 січня 2015 - 5 березня 2015
  • Група "Воля народу" 27 листопада 2014 - 16 січня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Суверенна європейська Україна" 27 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України

Посади Посади

  • 28 вересня 2005 - 4 серпня 2006 міністр транспорту та зв'язку

Посади у партіях Посади у партіях


Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Іваневич Віталій Станіславович
  • Нацевич Валентина Григорівна

На громадських засадах

  • Богуш Ігор Анатолійович
  • Бодаєв Вадим Ігорович
  • Брензей Руслан Миколайович
  • Грищук Сергій Олександрович
  • Доскіч Юрій Юрійович
  • Івахов Анатолій Іванович
  • Ковальчук Анатолій Анатолійович
  • Лейві Вадим Леонідович
  • Маценко Сергій Анатолійович
  • Мініх Ірина Миколаївна
  • Морозовський Віктор Нарцисович
  • Падалка Анна Василівна
  • Серженко Віра Олександрівна
  • Федоренко Володимир Федорович
  • Фридинський Микола Євстафійович
  • Цимбалюк Антоніна Миколаївна
  • Шоріна Алла Юріївна

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Іваневич Віталій Станіславович
  • Нацевич Валентина Григорівна
  • Смірнов Максим Андрійович

Приймальні Приймальні