Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 6 сiчня 1960 року в місті Харкові, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань соціальних програм державного бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 4 листопада 2016 Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Воля народу" з 4 листопада 2016 - ...

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин

Посади у партіях Посади у партіях


Кнопкодавство Кнопкодавство

  • 21 травня 2013 Віддав картку (відео)

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Біографію на звернення не надано
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані

Помічники Помічники

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

Приймальні Приймальні