Біографія Біографія подана до ЦВК під час останнього балотування

Народився 4 серпня 1976 року в місті Макіївка Донецької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, безпартійний, проживає в смт Козин Обухівського району Київської області, судимість відсутня, самовисування.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 21 лютого 2014 - 24 лютого 2014 Позафракційні
  • 12 грудня 2012 - 21 лютого 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Партія "Відродження" з 17 червня 2015 - ...
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015
  • Верховна Рада 7
  • Група "Економічний розвиток" 24 лютого 2014 - 27 листопада 2014

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • з 26 листопада 2014 - ... Комітет з питань податкової та митної політики

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Кнопкодавство Кнопкодавство


Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Помічники-консультанти народного депутата приховані
  • 2012 Приймальні народного депутата приховано
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Сиченко Катерина Олександрівна

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Сажко Олена Миколаївна

Приймальні Приймальні