Сторінка у процесі розробки

Плющ Іван Степанович

фото
Дата смерті: 2014-06-25

Балотування

2007 - Верховна Рада 6-го скликання: НУНС

2006 - Верховна Рада 5-го скликання: Український Народний Блок Костенка і Плюща

2002 - Верховна Рада 4-го скликання: самовисування

1998 - Верховна Рада 3-го скликання: НДП

Посади

  • 2000-01-21 - 2002-05-14 Голова Верховної Ради
  • 1991-12-05 - 1994-05-17 Голова Верховної Ради
  • 1991-08-24 - 1991-12-05 Перший заступник Голови Верховної Ради

Шукати інформацію в інших джерелах