Фото: Пустовойтенко Валерій

Пустовойтенко Валерій Павлович


Балотування Балотування


Посади Посади

  • 9 червня 2001 - 30 листопада 2002 Міністр транспорту
  • 16 липня 1997 - 22 грудня 1999 Прем'єр-міністр
  • 21 липня 1994 - 16 липня 1997 Міністр Кабінету Міністрів
  • 12 квітня 1993 - 29 вересня 1993 Міністр Кабінету Міністрів

Повʼязані публікації