Мисик
Володимир Юрійович
Висунуто
Самовисування
Округ
172, Харківська область
Фракція
Позафракційні
Комітет
Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Посада в комітеті
Голова підкомітету
народився 31 сiчня 1965 року в смт Кулиничі Харківського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань діяльності та організації органів прокуратури, державного захисту визначених законом осіб Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Степанова Олена Анатоліївна

На громадських засадах

  • Бернацький Андрій Анатолійович
  • Дроніна Ірина Олександрівна
  • Заколодяжний Владислав Дмитрович
  • Заколодяжний Владислав Дмитрович
  • Карнаушенко Олександр Сергійович
  • Мельник Костянтин Костянтинович
  • Пащенко Анатолій Олексійович
  • Пащенко Анатолій Олексійович
  • Погребняк Вадим Анатолійович
Декларація за 2015 рік [+]
Оригінал декларації відсутній
Декларація за 2014 рік [+]
Декларація за 2013 рік [+]
Декларація за 2012 рік
Немає декларації за рік
Декларація за 2011 рік [+]

Конституція України вимагає особистого голосування депутатів. Рух ЧЕСНО збирає інформацію з публічних джерел.

Історія членства у фракціях
  • 27 листопада 2014 р. — 18 листопада 2016 р.
    Позафракційні
  • 18 листопада 2016 р. — 17 червня 2015 р.
    Група "Відродження"
Рух ЧЕСНО використовує інформацію, отриману безпосередньо від осіб, яких вона стосується, з запитів до державних органів або отриману з публічних джерел.