Біловол
Олександр Миколайович
Висунуто
Самовисування
Округ
180, Харківська область
Фракція
Група "Партія "Відродження"
Комітет
Комітет з питань охорони здоров’я
Посада в комітеті
Член Комітету
народився 11 сiчня 1962 року в селі Мурафа Краснокутського району Харківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Гарматюк Вікторія Олегівна
  • Іванська Наталія Іванівна
  • Скрипка Світлана Миколаївна

На громадських засадах

  • Бєлінський Юрій Вікторович
  • Громико Микита Григорович
  • Іванова Наталія Вікторівна
  • Іванов Євген Геннадійович
  • Кондратенко Тетяна Володимирівна
  • Крисько Марина Олександрівна
  • Лещенко Олексій Васильович
  • Тризна Дмитро Кирилович
  • Тризна Олександр Дмитрович
  • Холодний Олександр Миколайович
Декларація за 2015 рік [+]
Оригінал декларації відсутній
Декларація за 2014 рік [+]
Декларація за 2013 рік [+]
Декларація за 2012 рік
Немає декларації за рік
Декларація за 2011 рік [+]

Конституція України вимагає особистого голосування депутатів. Рух ЧЕСНО збирає інформацію з публічних джерел.

Історія членства у фракціях
  • 27 листопада 2014 р. — 5 березня 2015 р.
    Група "Економічний розвиток"
  • 6 березня 2015 р. — 17 червня 2015 р.
    Група "Відродження"
  • 17 червня 2015 р. — зараз
    Група "Партія "Відродження"
Рух ЧЕСНО використовує інформацію, отриману безпосередньо від осіб, яких вона стосується, з запитів до державних органів або отриману з публічних джерел.