Яценко
Антон Володимирович
Висунуто
Самовисування
Округ
200, Черкаська область
Фракція
Група "Партія "Відродження"
Комітет
Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
Посада в комітеті
Член Комітету
народився 13 липня 1977 року в місті Києві, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

З поширенням дії Закону України «Про державну службу»

  • Єрмоленко Олена Володимирівна
  • Лосюк Лариса Володимирівна
  • Михайлов Анатолій Іванович
  • Морозова Олена Олександрівна

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Білянівська Діана Олександрівна
  • Онищак Леся Віталіївна
  • Отюська Ірина Володимирівна
  • Отюська Ірина Володимирівна
  • Плетньова Ірина Григорівна
  • Тимошенко Марина Владиславівна

За строковим трудовим договором за сумісництвом

  • Боднарук Вероніка Василівна

На громадських засадах

  • Легойда Світлана Михайлівна
  • Маргарян Аракся Дерениківна
  • Чміленко Олександр Леонідович
Декларація за 2015 рік [+]
Оригінал декларації відсутній
Декларація за 2014 рік [+]
Декларація за 2013 рік [+]
Декларація за 2012 рік
Немає декларації за рік
Декларація за 2011 рік [+]

Конституція України вимагає особистого голосування депутатів. Рух ЧЕСНО збирає інформацію з публічних джерел.

Історія членства у фракціях
  • 27 листопада 2014 р. — 5 березня 2015 р.
    Група "Економічний розвиток"
  • 6 березня 2015 р. — 17 червня 2015 р.
    Група "Відродження"
  • 17 червня 2015 р. — зараз
    Група "Партія "Відродження"
Рух ЧЕСНО використовує інформацію, отриману безпосередньо від осіб, яких вона стосується, з запитів до державних органів або отриману з публічних джерел.