Київська влада, ймовірно, посприяла близьким фірмам у встановленні котелень

Голова Київської облради від «УДАРу» Микола Бабенко, ймовірно,  сприяв мільйонними доходами на довгі роки фірмам, пов’язаними з його однопартійцями, які спеціалізуються на переоснащенні котелень з газових на котельні з теплопалевні, повідомляє видання "Наші гроші".  Так, фірми, які входять у групу компаній «Укртепло», почали масово вигравати тендери в Київській області по теплопостачанню за переговорною процедурою.

Журналісти відзначають, що встановлення теплоплавлених котелень певною фірмою  забезпечує подальше постачання теплоенергії лише цією фірмою, так як немає альтернативи, що унеможливлює проведення тендеру за конкурентною процедурою. «Наші Гроші» знайшли рішення комісії з питань комунальної власності і приватизації Київської облради від 10 вересня 2014 року. Із таким висновком:

«Оцінити позитивно практику реалізації проектів стосовно впровадження альтернативних джерел енергії на прикладі компаній: ТОВ «Київоблтепло», ТОВ «Київцентртепло», ТОВ «Укртепло Київ» на об’єкти комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області. Рекомендувати Районним радам та районним державним адміністраціям Київської області із врахуванням виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2014 р. № 293 «Про стимулювання заміщення природного газу у сфері теплопостачання» сприяти реалізації інвестиційних проектів виробництва теплової енергії з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу), в тому числі з відновлюваних джерел енергії. А також, сприяти в питаннях укладання договорів оренди приміщень для переоснащення котелень та в питаннях укладання договорів оренди, суперфіції чи сервітуту земельних ділянок для будівництва нових модульних котелень».

Директором «Київоблтепло» і «Київцентртепло»  є  Володимир Костіков, бізнес-партнер «ударівця» Артура Палатного. А кінцевим бенефіціарнним власником ТОВ "Укртепло" є однопартієць Бабенка  - Іван Недеїн. Ці фірми входять до групи "Укртепло" та зареєстровані за однією адресою.

«Київоблтепло» має чотирьох засновників: ТОВ «Теплоенергохолдинг», ТОВ «Сет інвест», кіпрський офшор «Таканор партісіпейшен лімітед» (Tacanor participation limited) і Віктор Сопівник. Власником «Теплоенергохолдингу» є Олександр Бесараб, директор ринку у Миронівці, депутат Миронівської райради від Партії регіонів. У «Сет інвесту» четверо власників: Сергій Дем’янов, Марина Машинська, Марія Швед і Ольга Надєїна (запам’ятаємо останнє прізвище). Ольга Нідєїна є родичкою "ударівця" Іван Надєїна.

Повʼязані особи

Бабенко
Микола Вікторович
  • екс-голова Київської обласної державної адміністрації від партії "Удар"
  • Кількість справ: 1
Костіков
Володимир Володимирович
  • колишній керівник ТОВ «Київоблтепло» і «Київцентртепло», помічник народного депутата Артура Палатного
  • Кількість справ: 1
Надеїн
Іван Олексійович
  • співзасновник ТОВ "Київцентртепло», член партії "Удар"
  • Кількість справ: 1

Повʼязані юридичні особи

Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39253933
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 39391808
Товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 38727744