ДП “Укрзалізничпостач” закупилося на 168,94 млн грн у фірм колишніх регіоналів

З 16 вересня по 4 жовтня 2013 р. ДП “Укрзалізничпостач” з дозволу голови комітету з конкурсних торгів, заступника директора ДП “Укрзалізничпостач” В’ячеслава Нелюбова уклало низку угод загальною сумою 168,94 млн грн із ПАТ “Дніпропетровський стрілочний завод” (94,23 млн грн.), ТОВ “Донбаське промислово-транспортне підприємство” (31,77 млн грн.), ТОВ “Стейс” (11,54 млн грн.) та ТОВ “Юніонсервіс” (9,19 млн грн.).

За інформацією сайту “Наші гроші”, тендери є сумнівними, оскільки у ТОВ “Стейс” було придбано кабелі за завищеними цінами, а також виявлено пов’язаність фірм-переможниць із групами екс-регіоналів.

Центр протидії корупції за допомогою нардепа Чумака передав викладені факти до контролюючих органів. Прокурор м. Києва Бескишкий повідомив, що слідчим відділом УМВСУ на Південно-Західній залізниці було внесено відомості до ЄДР досудових розслідувань за ознаками злочину ч.2 ст.364 ККУ (яка передбачає позбавлення волі до 6 років). Начальник УМВСУ на Південно-Західній залізниці Грінцевич відповів, що тривало досудове розслідування під керівництвом слідчого Клименка, вирішувалось питання про призначення товарознавчих екпертиз. Голова ДФІУ Андрєєв повідомив, що за результатами аналізу документів виявлено ознаки порушень законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, про що проінформовано АМКУ. В.о. голови АМКУ Бараш повідомив, що за результатами перевірки під час закупівлі устаткування в діях ТОВ “Метротранс” та ТОВ “Юніонсервіс” було виявлено ознаки антиконкурентних узгоджених дій, також виявлені факти, що можуть свідчити про надання даними фірмами сфальсифікованих документів, було виявлено, що ТОВ “Метротранс” перебував у стані припинення, а місцезнаходження не відповідало дійсності.

Повʼязані особи

Нелюбов
Вʼячеслав Вікторович
  • голова комітету з конкурсних торгів, заступник директора ДП "Укрзалізничпостач"
  • Кількість справ: 5