Керівниця управління МВС володіє маєтками у Великобританії та Франції

За інформацією Сергія Лещенка, керівниця управління МВС з повернення активів Олена Тищенко має маєток у Великобританії. В біографії, яку Тищенко подала до Верховної Ради, зазначено, що вона володіє компанією Copper Homes Limited з міста Дуглас на острові Мен. При цьому, згідно з українським законодавством, чиновниці заборонено займатися бізнесом. Відповідно до британського реєстру, компанія володіє нерухомістю в графстві Суррей за адресою Tanglewood, Ravenscroft Road, Weybridge. Ціна маєтку  близько 5,4 млн фунтів (майже 200 млн грн).

За інформацією програми журналістських розслідувань "Схеми", Олена Тищенко разом із колишнім чоловіком Сергієм Тищенком володіють маєтком у Франції через фірму Sci Du Grand Chene. Це підтверджує виписка з відкритого реєстру нерухомості у Франції.
В той час у сюжеті "Схем" журналісти стверджують, що Тищенко три останні станом на вересень 2015 р. декларації з проміжком три місяці заповнила з різною інформацією про закордонне нерухоме майно, земельні ділянки та мільйонні доходи.

 

 

Повʼязані особи

Тищенко
Олена Юріївна
  • керівниця управління МВС із забезпечення повернення активів, набутих злочинних шляхом
  • Кількість справ: 2

Повʼязані юридичні особи

ЄДРПОУ None
ЄДРПОУ None