Юхим Звягільський збудував маєток в Конча-Заспі у сумнівний спосіб

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2007 року № 979-р, Звягільському Юхиму Леонідовичу у користування було надано будинок № 39 у будинку відпочинку "Конча-Заспа". Наданий у користування будинок являв собою стару дерев'яну споруду, вкриту шифером. Однак на території, де був розташований цей будинок, було збудовано великий триповерховий будинок, законність будівництва якого була сумнівною. Як розповідав президентський завгосп Ігор Тарасюк, у Державного управління справами немає акту на землекористування в "Пущі-Водиці" та "Конча-Заспі", тому, за законом, там не може здійснюватися будівництво нових будинків, а дозволяється проводити лише реконструкцію існуючих.

Як йдеться у статті, походження коштів, за рахунок яких будувався цей новий будинок незрозуміле (якщо виходити з того, що будинок будувався за рахунок коштів Звягільського Юхима Леонідовича), оскільки після повернення з Ізраїлю у 1997 році Звягільський Юхим Леонідович працював виключно народним депутатом України.

Будинок відпочинку "Конча-Заспа" відмовився надати договір на реконструкцію, пояснюючи, що "запитувані документи містять конфіденційну інформації та персональні дані про фізичну особу. Будинок відпочинку "Конча-Заспа" Державного управління справами не має правових підстав поширювати зазначену в запиті інформацію".

Повʼязані особи

Звягільський
Юхим Леонідович
  • народний депутат України V-го скликання
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи