Олесь Довгий підкуповував виборців через благодійний фонд

На Позачергових виборах до Верховної Ради 2014 року у ОВО № 102 від імені Фонду Олеся Довгого ("Благодійний фонд "Можемо Разом") побудували дитячи майданчики, вручали подарунки, ремонтували  автобуси,  дороги та зупинки громадського транспорту. А у газеті "Знам’янські вісті" від 8 жовтня 2014 року вийшла стаття "Добрі справи Олеся Довгого" з переліком робіт фонду.

У статті йдеться про те, чим допомагає фонд громадам с. Цвітне Олександрівського району, с. Подорожнє Світловодського району, міста Світловодська, с. Успенка Онуфріївського району, с. Вершино-Камянка Новгородківського району тощо.

14 10 gaz Korov

14 10 gaz Korov2

Також спостерігачам ОПОРИ відомо про побудову від імені "Фонду розвитку громад" дитячих майданчиків у м. Знам’янка та с. Богданівка Знам’янського району. В усіх випадках на об’єктах будівництва розміщена табличка з зазначенням імені та прізвища кандидата Олеся Довгого.

Kirov 102 pidkup 2

ОПОРА розцінила такі дії як такі, що містять ознаки непрямого підкупу виборців кандидатом у народні депутати Олесем Довгим. Підкуп виборців здійснювався на всій території округу, про що свідчить інформація у тій же статті.

 

 

 

Повʼязані юридичні особи

благодійна організація
ЄДРПОУ 39352491