У 2012 році Онищенко підкуповував виборців свого округу

За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, у 2012 році кандидат в народні депутати Олександр Онищенко розважав електорат 93 округу концертами, куди запрошувались не тільки зірки українського шоу-бізнесу, а й іноземці Ігорь Ніколаєв і Жан-Клод Ван Дамм.

Згідно з чинним законодавством, використання іноземців для агітації є порушенням ч. 1 ст. 74 Закону України "Про вибори народних депутатів", а саме: "Участь у передвиборній агітації забороняється: 1) іноземцям та особам без громадянства, у тому числі через журналістську діяльність чи у формі участі у концертах, виставах, спортивних змаганнях, інших публічних заходах, що проводяться на підтримку чи за підтримки партії-суб'єкта виборчого процесу чи кандидата у депутати»".

Також, за час передвиборчої кампанії Олександр Онищенко вручав грошову допомогу у фірмових конвертах Партії регіонів породіллям, ловив рибу з дітьми-сиротами, яких вдягали у фірмові речі благодійного фонду. Окрім цього, до Дня вчителя працівники галузі освіти отримали пакунки з продуктами та газетою "Велика родина".

SDC13502

SDC13503

 

Повʼязані особи

Онищенко
Олександр Романович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Кількість справ: 14