Народний депутат Руслан Демчак двічі продав своїм фірмам колгоспні паї з накруткою у 100 тисяч разів

Журналісти програми "Наші гроші" з'ясували, що народний депутат Руслан Демчак двічі продав своїм фірмам колгоспні паї з накруткою у 100 тисяч разів.

Нардеп нібито працював в 2000-них в колгоспі села Стебне Черкаської області і отримав пай на 1/900 колгоспа, вартістю коло 500 гривень. При цьому, як повідомив сільський голова Василь Піддубний, безпосередньо землю Демчак не отримав, оскільки її скупило місцеве товариство Степне. Це він зробив двічі, а потім паї продав компанії ТОВ "Будівельні інновації-плюс" та ТОВ "ФК-Ресурсімпекс" за 50 мільйонів гривень. При цьому вартість усього колгоспу складала 3 млн. гривень.

В цьому в серпні 2012 року в газеті "Голос України" звинувачували тоді ще кандидата в народні депутати Демчак нардепи Олег Новіков та Володимир Ар'єв. За їх документами, номінальна вартість землі становила 246 гривень.

Повʼязані особи

Демчак
Руслан Євгенійович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Кількість справ: 7

Повʼязані юридичні особи

товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34483773
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 34427734