Онищенко намагався дати хабаря Холодницькому за закриття справи

Як повідомляє "Главком", Онищенко намагався дати хабаря керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назару Холодницькому у розмірі 1,2 млн доларів за припинення кримінального розслідування

Відповідно до судових матеріалів, шахрай, який називав себе родичем Холодницького, зустрівся у ресторані готелю "Салют" з народним депутатом Олександром Онищенком, проти якого тоді велася кримінальна справа і повідомив, що питання закриття кримінальної справи можливе за хабар. В якості отримувачів шахрай назвав Холодницького і керівника НАБУ Артема Ситника.

Після кількох зустрічей, сума хабаря збільшилася до 2 млн. доларів. Шахрай повідомив посереднику, що гроші слід передавати двома частинами. Перша — у розмірі 1 млн доларів, дасть можливість закрити кримінальне провадження протягом місяця. Після цього слід буде надати решту.

8 листопада 2016 року шахрай отримав першу частину коштів у сумі 1 мільйон доларів на парковці ресторану Прага". Цього ж дня його було затримано.

Повʼязані особи

Онищенко
Олександр Романович
  • народний депутат України VIII скликання, Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки
  • Кількість справ: 14