Порошенко заборонив громадянам доступ до води біля свого маєтку у Козині

За інформацією журналістів програми "Схеми", на річці Козинці пору з маєтком Петра Порошенка знаходяться буйки, які забороняють підпливати до берега та патрулює човен Водної поліції.

У ДП "Укрводшлях" журналістам повідомили, що не встановлювали на річці Козинка жодних знаків. Селищна рада Козина теж заперечила, що надавала дозволи на розміщення буйків та водних заборонних знаків на річці Козинка. А Національна поліція в один і той самий день надіслала до редакції "Схем" два суперечливі листи щодо роботи водного катера поліції на річці Козинці. В одному Нацполіція поінформувала про відсутність будь-якого катера водної поліції на річці Козинці, в іншому — про те, що Національна поліція в Києві цілодобово забезпечує публічну безпеку на річці Козинці з 18 березня 2016 року.

Коли Петру Порошенку виділяли земельну ділянку в оренду, у документації було зазначено: "забезпечити вільний доступ громадянам до водного об’єкту". Водночас, близько до берега можна помітити альтанку та паркан, що заходить просто у воду.

Цільове призначення орендованої Петром Порошенком земельної ділянки теж відрізняється: виділялася земля селищною радою Козина з цільовим призначенням "для рекреаційний цілей", а вже у виписці Реєстру речових прав зазначене інше цільове призначення — "догляд за прибережно-захисними смугами".

Повʼязані особи

Порошенко
Петро Олексійович
  • народний депутат Верховної Ради України IX скликання, партія "Європейська солідарність", Екс-Президент України
  • Кількість справ: 20