Вінник не задекларував два продуктові бізнеси

За інформацією сайту "Наші гроші", народний депутат від БПП і секретар Комітету з національної безпеки і оборони ВРУ Іван Вінник не вказав у декларації про доходи за 2014 рік статутні внески до приватних фірм.

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Вінник був зобов’язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації – своїх та своєї родини. Однак у декларації чиновника за 2014 рік у розділі про активи пусто.

ДЕКЛ 14 ПУСТО

Разом з тим, за даними ЄДРПОУ нардеп є співвласником щонайменше двох компаній: ТОВ "Узбекплодоовочторг" (співвласник з 2005 р., має 90 % в статутному капіталі) та "Азія Фудз" (співвласник з 2005 р., має 80% в статутному капіталі). Обидві компанії займаються гуртовою торгівлею і торгівлею фруктами та овочами.

АЗIЯ ФУДЗ УЗБЕК

Щодо транспортних засобів, то у 2013-2014 роках Вінник декларував BMW 2008 року. Наразі ж він їздить на автомобілі Audi Q7, на ньому Вінник 16 вересня приїхав на з’їзд Блоку Петра Порошенка у Києві. За кілька тижнів до того Вінника також помітили на цій автівці у м.Нова Каховка Херсонської області — по цьому виборчому округу Вінник пройшов до парламенту в 2014 році.

ВIННИК I АВТО 1 ВIННИК АВТО 2013 2014

Повʼязані особи

Вінник
Іван Юлійович
  • народний депутат України VII-VIII скликання
  • Кількість справ: 3