Грановський, ймовірно, не задекларував 700 тис. доларів

Як стверджує у своєму блозі на "Українській правді" Єгор Фірсов, народний депутат Олександр Грановський у роках, попередніх 2016-му не задекларував 700  тис. доларів. Такі висновки він зробив, прочитавши роздруківку засідання Лондонського суду. Фірсов стверджує, що ці кошти були отримані за організацію захоплення ТРЦ "Скай Мол". Фірсов зазначає, що за 2016 рік Грановський заробив 520 тис. гривень. При цьому, за його даними , найбільша сума, яку задекларував Грановський протягом попередніх років, становила трохи більше 200 тис. грн. Готівкою ж він зберігає майже мільйон доларів.

Єгор Фірсов звернувся до Міністерства внутрішніх справ, Генеральної прокуратури і Національного антикорупційного бюро з вимогою провести розслідування і з'ясувати причину відсутності суми у 700 тис. гривень у декларації. Він зазначає, що розслідування проведене не було.

Повʼязані особи

Грановський
Олександр Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Голова підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя, член партії "Блок Петра Порошенка"
  • Кількість справ: 11