Фірма Ігоря Кононенка отримала дозвіл на будівництво офісної будівлі всередині столичної розв'язки

 

За інформацією журналістів сайту "Наші гроші" в оренді ТОВ "Європейський дім" Ігоря Кононенка перебуває земельна ділянка площею 1,98 га на перетині вул. Академіка Заболотного та Столичного шосе у Києві. Цей факт підтверджується Публічною кадастровою картою.

скрін-витяг.jpg

Мова йде про ділянку в центрі транспортної розв’язки на Столичному шосе в Голосіївському районі. Фірма отримала цю землю у березні 2007 р. Тоді Київрада ухвалила рішення передати "Європейському дому" ділянку за рахунок не наданих у власність чи користування міських земель. Оренду фірмі погодили на 5 років. У рішенні було визначено такий вид використання ділянки: під будівництво, експлуатацію та обслуговування станції технічного обслуговування з виставковими та допоміжними приміщеннями. Відповідний договір було укладено в травні 2007 р.

 

кадастр.jpg

 

Коли в 2012 р. термін оренди сплив, Київрада погодила подовжити його на 5 років.

Однак уже через півтора роки Київрада ухвалює нове рішення. У жовтні 2013 р. оренду ще раз подовжено на 5 років з правом пролонгації. Водночас цим самим рішенням змінено вид використання ділянки: слова "станції технічного обслуговування з виставковими та допоміжними приміщеннями" замінили на "комплексу об’єктів соціального та адміністративного призначення з допоміжними приміщеннями та паркінгом".

На момент першого рішення Київради про землевідвід в 2007 р. власником ТОВ "Європейський дім" був Сергій Шкурат. Як стверджують журналісти сайту "Наші гроші", з кінця 2010 р. власником цієї фірми є ПАТ "ЗНКІФ "ВІК", кінцевим бенефіціаром якого є Ігор Кононенко.

З огляду на те, що І. Кононенко був депутатом і головою депутатської фракції "Ініціатива" в Київраді VI скликання, є підстави підозрювати його у сприянні ухваленню вигідних для свого бізнесу рішень.

 

Повʼязані особи

Кононенко
Ігор Віталійович
  • народний депутат України VIII скликання, Перший заступник Голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
  • Кількість справ: 20

Повʼязані юридичні особи

орган місцевого самоврядування
ЄДРПОУ 22883141
публічне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 34294509
товариство з обмеженою відповідальністю
ЄДРПОУ 32454185