У своїй декларації Михайло Поплавський не зазначив іномарки та будинок на 1000 кв м

Народний депутат Михайло Поплавський, який також обіймає посаду ректора Київського національного університету культури і мистецтв у своїй декларації за 2017 рік https://declarations.com.ua/declaration/nacp_8386acee-079b-4ea3-a5f3-b5fef65f8a48 не вказав нерухомість у селищі Бортничі, що під Києвом, а також дорогі іномарки. Про це повідомили журналісти аши гроші, готуючи сюжет про  ЖК "Ректорський" для програми "Наші гроші з Денисом Бігусом" https://bihus.info/nardep-mikhaylo-poplavskiy-ne-deklarue-inomarki-ta-zamiskiy-budinok-na-1000-kv-m.

За даними декларації, Поплавський мешкає у квартирі на 76 квадратів на Позняках. Однак на офіційній його сторінці у  Instagram містяться фото з розкішного заміського будинку  у селі Бортничі.

Будинок площею 1067,6 кв. м із власною сауною та приватним озером, а площа земельної ділянки близько півгектара. Цікаво, що одна із цих земельних ділянок перебуває в оренді у проректора Київського національного університету культури і мистецтв Наталії Гайсинюк. Решта ділянок і сам будинок записані на її 71-річного батька Анатолія Капелюшного. Проте місцеві мешканці підтверджують, що фактичним власником цього майна є саме Михайло Поплавський.

Народний депутат Михайло Поплавський також не зазначив у декларації дві іномарки, якими завжди користується і які постійно виїзжають з вищезазначеного будинку це: Mercedes-Benz S500 Long 4Matic вартістю близько 100 тисяч доларів та Mercedes-Benz GLS 350.

Повʼязані особи

Поплавський
Михайло Михайлович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської групи "Воля народу"
  • Кількість справ: 6