НАЗК: Недостовірні відомості у декларації Довгого

5 жовтня 2017 р. НАЗК з'ясувало, що нардеп Олесь Довгий від "Волі народу" не зазначив у декларації за 2015 р. у розділі "Об'єкти нерухомості" відомості про квартиру в Києві, якою користується його дружина і яка є фактичним місцем проживання Довгого, повідомили в Українській правді. Про це йдеться у рішенні НАЗК №895 від 5 жовтня.

Відповідно до інформаційної довідки з Держреєстру речових прав на нерухомість, відомості про об'єкти нерухомості, які належать дружині на праві приватної власності, включаючи спільну власність, відсутні. Згідно з поясненнями Довгого, у власності дружини в 2015 році не було ніякої нерухомості. Отже, квартира перебуває на праві користування. Витрати на найм житла теж необхідно повідомляти при заповненні декларації.

Відзначається, що не вказавши майно, яке було у користуванні дружини, Довгий не виконав вимоги п. 2 ч. 1 ст. 46 закону "Про запобігання корупції". Відповідно до ч. 4 ст. 172-6 Кодексу про адміністративні правопорушення подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.