Дзензерський отримав подарунок на млн грн, законність якого не підтверджена та не задекларував видатки на млрд гривень

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило та направило до Національного антикорупційного бюро України обґрунтовані висновки за результатами повної перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки, поданих народним депутатом України Дзензерським Денисом Вікторовичем, повідомляє НАЗК. 

Так, було встановлено, що депутат не вказав у декларації дійсні на кінець звітного періоду фінансові зобов’язання перед трьома банківськими установами на загальну суму 3 185 432 215,78 грн. Враховуючи рішення судів, які набрали законної сили у 2016 році, розмір зобов'язань на кінець звітного періоду становив вже 4 823 675 079,14 грн.

Крім того, у декларації за 2015 рік народний депутат задекларував дохід у вигляді подарунка у сумі 35 000 000,00 грн, законність підстав набуття якого не підтвердив доказами.

Відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб передбачена статтею 366-1, а за незаконне збагачення – статтею 368-2 Кримінального кодексу України.

Раніше журналісти програми "Наші гроші" з'ясували, що народний депутат Денис Дзензерський не декларує бізнес і мільярдні борги. Юристи проекту "Тисни!" з питанням про перевірку інформаціїї щодо недостовірних даних у деклараціях народного депутата Дзензерського  звернулись з заявою до НАЗК, повідомляє Bigus.info.

Повʼязані особи

Дзензерський
Денис Вікторович
  • народний депутат України VIII скликання, Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності
  • Кількість справ: 4