Апеляційний суд визнав порушення процедури відведення земельних ділянок, кінцевим власником яких ймовірно став Корнацький

У липні 2007 року Первомайська райдержадміністрація незаконно безоплатно передала у власність 27 громадян по 1 га в межах Кам’янобалківської сільської ради. У тому ж місяці ці люди отримали державні акти на ділянки і через кілька днів продали свої наділи одній особі, Аркадію Корнацькому, народному депутату України від "БПП", про це повідомляє видавництво Наші гроші.

Відповідно до даних декларації за 2014 р., поданої народним депутатом Корнацьким, він вказує власність на земельну ділянку площею 27 га, та не зазначає місце її розташування. Після Рішення апеляційного суду, яким визнано незаконне відведення земельних ділянок, у наступних е-деклараціях депутата за 2015, 2016 р. вказана земельна ділянка вже не фігурує.

Головне управління Держземагентства у Миколаївської області через суд вимагало повернення державі земельної ділянки площею 27 га, під якою знаходиться Кам’янобалківське родовище кристалічних порід. Про це свідчить постанова Верховного Суду України від 17 грудня 2014 року. 

Так, Рішенням апеляційного суду Миколаївської області від 2 квітня 2014 року рішення Первомайського міськрайонного суду від 29 жовтня 2013 року залишено без змін. Визнано незаконним і скасовано розпорядження Первомайської районної державної адміністрації Миколаївської області від 12 липня 2007 року визнано недійсними державні акти на право власності на землю, які видані зазначеним громадянам 19 липня 2007 року; визнано недійсними договори купівлі-продажу земельних ділянок, укладені 24 липня 2007 року між указаними громадянами й кінцевим власником.

Аркадій Корнацький у 2006-2010 рр. був депутатом Кривоозерської райради (Миколаївська обл). У 2010 році став депутатом Первомайської районної ради. У листопаді 2014 року він став народним депутатом від «Блоку Петра Порошенка». Наразі  Корнацький подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти України на виборах 2019 р., про це повідомляє Укрправда.

 

Повʼязані особи

Корнацький
Аркадій Олексійович
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи

орган державної влади
ЄДРПОУ 04056546