КМДА надало в оренду Богомолець приміщення, вдвічі дешевше за ринкову вартість

ПП «Інститут дерматокосметології доктора Богомолець», який належить Ользі Богомолець, народному депутату України,  орендує комунальне приміщення за 13 672 гривні по бульвару Тараса Шевченка,17. Квадратний метр цього приміщення для нардепа коштує 135 грн, у той час згідно комерційних оголошень ціна вдвічі дорожче – від 250 гривень за квадратний метр - повідомляють журналісти "Наших грошей". 

За даними з переліку діючих договорів Департаменту КМДА, зараз актуальна угода з фірмою Богомолець на оренду приміщення площею 101 кв м по ціні 13 672 грн. Угода укладена на підставі протоколу засідання постійної комісії КМДА з питань власності № 30 від 31.03.2015.

На момент укладення угоди з КМДА про оренду приміщення у 2015 році Ольга Богомолець вже була народним депутатом. До 2008 року вона була депутатом Київради. 

Закон України "Про оренду державного та комунального майна" у ст. 9 визначає порядок укладення договорів оренди приміщень. При цьому, передбачається проведення процедури на зразок аукціону, за яким всі бажаючи можуть подавати заяви на оренду цього приміщення, після оголошення відповідної інформації на сайті та публікації у друкованому засобі інформації газети "Хрещатик".

 Якщо відповідного оголошення про оренду від КМДА не публікувалась (на офіційному сайті оголошення відсутнє), порядок укладення договорів оренди приміщень може бути порушен. З вищевказаного постає питання про об'єктивність посадових осіб КМДА під час визначення ціни об'єкта оренди та порядку передачі укладання договору. 

Повʼязані особи

Богомолець
Ольга Вадимівна
  • народний депутат України VIII скликання, Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА", Голова Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я, кандидат на пост Президента України 2019 р.
  • Кількість справ: 3

Повʼязані юридичні особи