Олександр Вілкул у деклараціях не вказав членів родини та їх майно

Журналісти Bigus.info повідомляють про порушення, виявлені у декларації народного депутата Олександра Вілкула, екс -члена політичної партії "Опозиційний блок".  Так, Вілкул не зазначив жодного з членів родини у Декларації за 2016 р. Закон України "Про запобігання корупції" зобов'язує декларанта сповіщати про наявне майно членів сім'ї (ст.46). 

Окрім цього, декларація Вілкула виглядає виглядає значно скромніше, ніж минулорічна.Список об'єктів нерухомості скоротився на дві одиниці, з 14 до 12. Незважаючи на солідні площі у Дніпропетровській області, Вілкул отримує 141 тисячу гривень на рік компенсації із держбюджету на оренду готельного номеру у столиці. Не потрапили у документ Вілкула за 2016 рік ані заощадження, ані автівка (Volkswagen multivan 2011 року), ані дорогоцінності Олени Вілкул, зокрема годинники Rolex і Patek Philippe, чисельні каблучки, сережки, ланцюжки, підвіски та браслети, вказані у минулорічній декларації.

Нагадаємо,  подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, тягне за собою відповідальність, передбачену частиною четвертою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повʼязані особи

Вілкул
Олександр Юрійович
  • народний депутат України VIII скликання, кандидат на пост Президента України 2019 року від партії "Опозиційний блок"
  • Кількість справ: 6