Укрхімтрансаміак задорого купив паливо у Формули

29 січня 2013 р. ДП "Укрхімтрансаміак" з дозволу голови комітету з конкурсних торгів (заступника начальника юридичного департаменту) Олександра Кудлая уклало угоду на 10,21 млн грн з ТОВ "Сервісна компанія "Формула" на постачання пального.

За інформацією сайту "Наші гроші", тендер є сумнівним, оскільки ціни в укладеному договорі були суттєво вищими за ціни в конкурсній пропозиції, а єдині дві допущені фірми-учасниці були засновані однією й тією ж особою. Так, ціна в пропозиції "Формули" становила 8,65 млн грн, тоді як ціна за договором склала вже 10,21 млн грн. Єдиним конкурентом фірми-переможниці виступило ТОВ "ІТВІ". Як зазначають журналісти, обидві фірми були створені у 2010 р. Святославом Литвиненком, але на момент тендеру він вже не мав стосунку до жодної з них. "Формулу" було перереєстровано на офшор "Фортекс Інтер ЛТД" (Сейшельські острови), після чого вона виграла державних тендерів на 153,35 млн грн.

Центр протидії корупції з допомогою нардепа Л.Оробець передав викладені факти до контролюючих органів. Голова ДФІУ П.Андрєєв за результатами перевірки повідомив, що на засіданні комітету з конкурсних торгів замовника було виявлено арифметичну помилку і за згодою ТОВ "Сервісна компанія "Формула" ціну було змінено на 10,21 млн грн.

Повʼязані особи

Кудлай
Олександр Павлович
  • голова комітету з конкурсних торгів, УДП «Укрхімтрансаміак»
  • Кількість справ: 2