НАЗК:Олег Ляшко можливо порушує законодавство щодо сумісництва

Нацагентство із запобігання корупції викликало нардепа Олега Ляшка для надання пояснень, чому він поєднує роботу депутата і керівника компанії, повідомили у BIGUS.info.

НАЗК, за інформацією журналістів,  встановило, що Ляшко порушив норми статті 25 закону "Про запобігання корупції", які забороняють народним депутатам входити до складу правління або наглядової ради підприємства. 

У відомстві повідомили про порушення ч. 2 ст. 172-4 Кодексу про адміністративні правопорушення, щодо  встановлених законом обмежень щодо входження до складу правління, інших виконавчих чи контрольних органів, чи наглядової ради підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку, що належать державі чи територіальній громаді, та представляє інтереси держави чи територіальної громади в раді.

За відповідне правопорушення накладається штраф від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією отриманого доходу від такої діяльності.

Повʼязані особи

Ляшко
Олег Валерійович
  • народний депутат України VIII скликання, кандидат на пост Президента України, керівник політичної партії "Радикальна партія Олега Ляшка"
  • Кількість справ: 14