Володимир Зубик продовжує возити на безкоштовні екскурсії під час виборчої агітації, що може свідчити про ймовірний підкуп виборців

Спостерігачами ОПОРИ, 9 жовтня 2014р., під час виборчої агітації до Верховної ради України, зафіксовані оголошення на будинках за адресою 30-річчя Перемоги, буд. 15, 17 із запрошенням на безкоштовну екскурсію в Полтавську область від кандидата в народні депутати Володимира Зубика. - повідомляє на своєму сайті організація "Опора".

Оголошення, написані від руки, наступного змісту: «Хто має бажання безкоштовно поїхати на екскурсію в Полтавську обл. (монастир) та Хрещатик у вихідні дні (11 – 12 жовтня) звертатись в ОСББ до Світлани Іванівни. Екскурсії організовує кандидат у народні депутати – Зубик».

Окрім вищезазначених оголошень,  по всьому місту у Черкасах масово розклеїли оголошення про безкоштовні екскурсії від фонду Володимира Зубика «Лицем до лиця».

За інформацією ПРО ВСЕ.ck.ua спостерігачі ОПОРИ, зателефонувавши за вказаним номером на листівці, дізналися, що набір на екскурсії досі продовжується, але взяти участь в екскурсіях можуть лише жителі тих районів Черкас, які входять у межі 195 округу, по якому і балотується Володимир Зубик. 

Нагадаємо, що відповідно до ст. 160 КК України  - пропозиція, обіцянка або надання виборцю чи учаснику референдуму неправомірної вигоди за вчинення або невчинення будь-яких дій, ..., -караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років.

Кримінальний кодекс України також дає пояснення, що під неправомірною вигодою слід розуміти кошти чи інше майно, переваги, пільги, послуги або нематеріальні активи, вартість яких перевищує три відсотки розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, які пропонують, обіцяють, надають чи одержують без законних на те підстав.

Опора також повідомила про те, що Олександр Чуприна (кандидат в депутати по округу № 195) подав позов до кандидата по цьому ж округу Володимира Зубика щодо фактів роздачі коштів виборцям у селі Митлашівка Драбівського району та визнання подібних дій непрямим підкупом виборців. Роздача коштів відбувалася від благодійного фонду «Лицем до лиця», 30 вересня. Проте суд позов відхилив, мотивуючи це тим, що під час акції представники фонду не агітували за чи проти кандидата.

 

Повʼязані особи

Повʼязані юридичні особи

благодійний фонд
ЄДРПОУ 35890857