Клюєв не вказав майже півмільярда у декларації, які отримала дружина за розлучення

Рішенням Обухівського райсуду Київської області від 5 лютого 2016 року було поділено майно, що було у спільній власності Ірини та народного депутат Сергія Клюєва.

Також з Сергія Клюєва на користь Ірини Клюєвої стягується 451,50 млн грн.компенсації. Чого стосується ця компенсація у рішенні суду не уточнюється, адже подужжя все задеклароване майно поділили, зазначають журналісти Наших грошей.

У декларації за 2014 рік народний депутат Сергій Клюєв повідомив про вклади у банках та активи за кордоном та в Україні на суму 18,13 млн грн. Також у декларації зазначено про домоволодіння в Козині площею 2584 кв.м. і 8,23 га землі, що тепер визнані власністю Ірини Клюєвої. Також Сергій Клюєв задекларував три квартири, а його екс-дружина – дві. Тобто все майно, яке є в декларації поділено між подружжям, постає питання, що компенсує дружини депутат Сергій Клюєв.

Відповідно до ст. 366-1 Кримінального кодексу України, подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Повʼязані особи

Клюєв
Сергій Петрович
  • народний депутат України VIII скликання, самовисуванець
  • Кількість справ: 12