Родина народного депутата Наталії Королевської орендує комплекс маєтків під Києвом, вартістю щонайменше 2 млн доларів, що не відображено у її декларації

Журналісти програми "Наші гроші з Денисом Бігусом"  опублікували інформацію про те, що родина народного депутата від “Опозиційного блоку” Наталії Королевської орендує комплекс маєтків під Києвом, вартістю щонайменше 2 млн доларів. Однак, у декларації Королевської будь-яка згадка про цей маєток відсутня.

В коментарі журналістам програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” нардеп розповіла, що нерухомість орендують її батьки. Натомість програма регулярно фіксувала, що з роботи Королевська приїжджає саме до цього маєтку. Проживання Королевської в цьому комплексі підтвердили і сусіди. Її часто бачать на горі, що розташована на території. 

За інформацією журналістів, нерухомість розташована у с.Лісники на гектарі землі. На території комплексу - декілька будинків, штучне озеро, басейн, декоративний город та власна гора. Все це з 2014 року формально належить кіпрській компанії “Лісерена ЛТД”. У декларації Королевської будь-яка згадка про цей маєток відсутня. Там записана лише квартира у Києві на 242 кв.м, у власності чоловіка, також нардепа, Юрія Солода. Інша нерухомість: офіс та земельні ділянки залишились у окупованому Луганську.

Відповідно до ст. 366-1 Кримінального кодексу України, подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції" - караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Повʼязані особи