"КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ"» Порошенка-Кононенка виступила посредником для ремонту фрегата «Гетьмана Сагайдачний», за що отримала близько 10%

Військова частина А0456 (Одеса) 11 березня 2017 року за результатами тендеру замовила ПАТ «Завод «Ленінська кузня» ремонтних послуг на 14,50 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».За інформацією журналістів ТСН, одна із вимог до виконавця – його верфі мають виходити в акваторію Чорного моря, однак ПАТ «Завод «Ленінська кузня» базується у Києві.

Перед укладанням тендеру на ремонт фрегату та інших військових замовлень ПАТ «Завод «Ленінська кузня» 24 січня уклала угоду з ПАТ «Іллічівський судоремонтний завод» про те, що президентська фірма буде ремонтувати військові кораблі на виробничих потужностях підприємства у Чорноморську за 10% від вартості тендеру, що стало відомо з видавництва Наших грошей.Гроші переказують авансом. Але роботи виконують на Іллічівськом судноремонтному заводі. Так президентська "Кузня" отримала 10% від вартості робіт. 

За інформацією УНІАН, київська «Кузня» Петра Порошенка тільки на ремонті цього корабля заробила понад півмільярда гривень. Зокрема, у жовтні 2017 року за  комплексні ремонтно-модернізаційні роботи було сплачено 91 млн грн. У травні 2018 року гроші, схоже, закінчилися, і на ці ж роботи додали ще 229 млн грн. Ремонт тривав, і в жовтні 2018 року вирішили ремонтувати двигуни за 23 млн грн. А під новий рік «Кузня на Рибальському», отримала ще один величезний транш  на модернізаційні роботи - 218 млн грн. Загалом, за фрегат отримали із бюджету 561 млн грн.

На час укладення тендерних угод, пакет із 83% акцій мав «Закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «Прайм ессетс кепітал» Президента України Петра Порошенка. Ще 11,5% належало ПАТ «ЗНКІФ «ВІК» нардепа Ігоря Кононенка, замголови фракції «Блоку Петра Порошенка».

 

Повʼязані особи

Порошенко
Петро Олексійович
  • народний депутат Верховної Ради України IX скликання, партія "Європейська солідарність", Екс-Президент України
  • Кількість справ: 20
Кононенко
Ігор Віталійович
  • народний депутат України VIII скликання, Перший заступник Голови депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
  • Кількість справ: 20

Повʼязані юридичні особи

державна власність
ЄДРПОУ 26613823
Приватне акціонерне товариство
ЄДРПОУ 14312364