Мосійчук не задекларував маєток, номінальним власником якого виявся його водій

 

Василь Крутчак, за інформацією НАБУ , оприлюднив відео, на якому, за його словами, показаний добудований будинок нардепа Ігоря Мосійчука. Крутчак зазначив, що будинок Мосійчука знаходиться в мальовничому селі Білогородка Київської області. За адресою вул. Кутова, 13. При цьому, за інформацією журналіста, дану нерухомість нардеп не вніс до своєї декларації.

Виявилося, що вищезазначена нерухомість записана на водія Ігоря Мосійчука - Андрія Дзюбенко. Однак, як заявив нардеп Сергій Лещєнко  За інформацією 24 каналу, водій Мосійчука в одному зі своїх резюме вказав, що претендує на заробітну плату в розмірі 4500 гривень на місяць. Тому є підстави припускати, що він є лише номінальним власником нерухомості, а фактичним власником майна є якраз Мосійчук.

21 вересня 2018 року  керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький вніс генпрокурору Юрію Луценку подання на зняття недоторканності з народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука.   Подання стосується справи, відкритої щодо Мосійчука за підозрою в незаконному збагаченні, та декларування недостовірної інформації. Зокрема, йдеться про його будинок.

Повʼязані особи

Мосійчук
Ігор Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, член партії "Радикальна Партія Олега Ляшка"
  • Кількість справ: 3