Народний депутат Кривохатько звертався до державних органів попри наявний конфлікт інтересів

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направить до суду протокол про адміністративне правопорушення, скоєне народним депутатом Вадимом Кривохатьком щодо вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів, повідомляє НАЗК.

Йдеться про правопорушення, передбачене статтею 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення - Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

«Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції забезпечити направлення до суду відповідно до законодавства протоколу про адміністративне правопорушення від 28 березня 2019 року №34-03/139 стосовно Кривохатька Вадима Вікторовича, народного депутата України», - йдеться у рішенні НАЗК від 29.03.2019.

Як зазначають у ЗМІ, ймовірно, Вадим Кривохатько, використовуючи свій статус народного депутата України звертався до правоохоронних органів, зокрема, Генеральної прокуратури та Державної фіскальної служби, вимагаючи закрити кримінальне провадження проти посадових осіб підприємства. Зокрема, ним було надіслано депутатські запити із відповідними вимогами на адресу Генерального прокурора Юрія Луценко у січні та березні 2018 року.

 

Повʼязані особи

Кривохатько
Вадим Вікторович
  • народний депутат України VIII скликання, кандидат у народні депутати на виборах 2019 року по 82 округу, самовисування
  • Кількість справ: 3