Народний депутат Владислав Севрюков, отримує компенсацію на оренду житла, попри те, що дружина володіє квартирою в Києві

Севрюков є одним з фігурантів журналістського розслідування "Наших грошей" з Денисом Бігусом" про депутатів, які отримують компенсацію за оренду житла, хоча мають помешкання в Києві. Так дружина нардепа ще з 2004 року володіє квартирою в столиці.

За 2017 рік депутат з дружиною задекларував 130 тис грн, майже 20 тис євро та 25 тис доларів, а дохід від зайняття підприємницькою діяльністю приніс дружині майже 840 тис грн.

19 листопада 2018 року генпрокурор Юрій Луценко заявив, що не виключає подання до парламенту відносно нардепів, які отримують компенсації за житло. За його словами, ГПУ та САП володіє матеріалами, за якими більше 20 народних депутатів, які отримують компенсацію за оренду помешкання, маючи при цьому житло в Києві.

Пізніше джерело в правоохоронних органах розповіло журналістам, що НАБУ розслідує відшкодування нардепам коштів за оренду житла. За його словами, слідство намагалося отримати доступ до документів апарату Верховної Ради, проте слідчий суддя відмовив. Водночас, як вказує джерело, розпорядник документів-представник апарату парламенту не виступав проти надання запитуваних документів. Попередня кваліфікація – ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

Повʼязані особи

Севрюков
Владислав Володимирович
  • народний депутат України VIII скликання, ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
  • Кількість справ: 2