Степан Івахів,ймовірно, застосовув непрямий підкуп виборців у 2014 році

За інформацією Громадянської мережі "Опора", стало відомо, що у вересні 2014 року, напередодні виборів у парламент, у місті Ковель в коридорі зальноосвітної школи №12 розмістили подарунковий сертифікат від кандидата в народні депутати Степана Івахіва на будівництво стадіону біля цього навчального закладу. В сертифікаті навіть зазначено  суму 1 мільйон 400 тисяч гривень. Відкриття стадіону відбулося 20 жовтня.

Спостерігачі "Опори" зазначають, що що в цій школі також знаходилася дільнична виборча комісія № 071017, де відбулося голосування 26 жовтня 2014 року, а сертифікат розміщенний у коридорі школи.

Цього ж дня, 20 жовтня, у будинку культури в Старій Вижівці відбулася зустріч кандидата в народні депутати Степана Івахіва з виборцями. Представив присутнім Степана Івахіва начальник відділу культури Старовижівської РДА Петро Філюк.

Після зустрічі з кандидатом на сцену піднявся  його помічник Валерій Черкаска і вручив людям подарунки від благодійного фонду "“Патріоти Волині”.

Від фонду вручали: автобус для будинку культури для ансамблю «Жайвір», шкільну дошку та комп’ютер для ЗОШ, холодильник для амбулаторії, 3 волейбольні м’ячі для ДЮСШ, реанімобіль «Mерседес» 515 для центральної районної лікарні (ще на розмитнені).Валерій Черкаска також назвав двох учасників АТО, які мають приїхати за адресою в м.Ковель, Незалежності, 94 для того щоб отримати  по 10 тисяч гривень.

Таким чином кандидат і надалі використовує для своєї виборчої кампанії благодійний фонд, попри те, що такі дії мають ознаки підкупу виборців, зазначають спостерігачі "Опори".

Повʼязані особи

Івахів
Степан Петрович
  • народний депутат України VII, VIII та IX скликань Верховної ради України
  • Кількість справ: 6