Запити Лук’янчука Руслана стосувалися компанії мережі обмінних пунктів його помічниці

Народний депутат від фракції прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка «Народний фронт» Руслан Лук’янчук за рік роботи у парламенті зробив чотири депутатські запити. Два з них написані на захист інтересів фінансової компанії «Абсолют фінанс», яка займається обміном валюти на вулицях. При цьому однією зі власниць цієї компанії є офіційна помічниця Лук’янчука у Верховній Раді Оксана Бродовська, повідомляє програма «Схеми» – спільний проект Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

Раніше журналіст-розслідувач Ґрегем Стек дізнався, що компанія, стосовно якої писав запити Руслан Лук’янчук, володіє близько 80% обмінних пунктів у Києві і багатьма в Україні.

Окрім цього, програма "Наші гроші з Денисом Бігусом"  у сюжеті про мережу із понад тисячі пунктів обміну валют, записана на наближених до нардепа “Народного фронту” Руслана Лук’янчука осіб, уникає здачі податкової звітності встановила зв'язок між засновниками ТОВ «Абсолют фінанс»  та народним депутатом. Виявилося, що Оксана Бродовська багато років була помічником народного депутата Руслана Лук’янчука. Помічником цього ж депутата був і її чоловік - Валентин Бродовський, який до 2012 року також був співзасновником ФК “Абсолют фінанс”. Дочка Оксани - 23-річна модель Ілона Бродовська (внесла до статутного капіталу 25 млн грн), взагалі зареєстрована у квартирі дружини нардепа. 

 

Повʼязані особи

Бродовська
Оксана Григорівна
  • помічниця народного депутата України Руслана Валерійовича Лук'янчука, засновник ТОВ ТОВ "Фінансова компанія Магнат", мати Ілони Бродовської, засновниці ТОВ «Абсолют фінанс»
  • Кількість справ: 3