Громадські активісти зберуться на 24-годинний мозковий штурм, щоб вирішити як контролювати якість кандидатів на виборах-201229 жовтня у приміщенні ГО Інтерньюз-Україна почнеться 24-годинна творча акція “Фільтруємо парламент-2012”, за результатами якої буде оголошено про початок кампанії громадського контролю за демократичністю та прозорістю наступних парламентських виборів - “Грай чесно!”.

Мета акції - пошук ефективних механізмів громадського контролю для запобігання проходженню недоброчесних кандидатів у новий український парламент та розробка креативного наповнення кампанії. Подія відбувається символічно - за рік до парламентських виборів 28 жовтня 2012 р.

Учасники мозкового штурму - громадські активісти, експерти, політологи, соціологи, журналісти, психологи, письменники, музики, художники, режисери та звукорежисери, дизайнери-графіки, фотографи, копірайтери, вебдизайнери, аніматори, рекламісти, маркетологи та піарники.

Ініціатори – партнерство близько 50 незалежних громадських організацій "Новий Громадянин". Це політично незаангажована позапартійна ініціатива, мета якої – формування самоорганізованого громадянського суспільства.
---
За довідками звертайтеся: [email protected], (067) 232-69-23.
Оновлення на сайті chesno.org, а також в нашій групі на Facebook.