2015-04-07 12:30 — 14:00
Прес-клуб, площа Покровська, 13, 2 поверх, Суми

У рік місцевих виборів Громадський рух ЧЕСНО проводить моніторинг роботи місцевих рад. Під час прес-конференції активісти ЧЕСНО назвуть імена кандидатів на виліт та найзатятіших прогульників у Сумській раді.


“Громадський контроль на місцевих виборах є надважливим, оскільки дозволить сумчанам робити  вибір, будучи свідомими того, як працюють їх представники у міській рад. Але мешканці Сум повинні знати, що в їхньому місті під логотипом ЧЕСНО діють псевдоактивісти, які дурять місцеву громаду,” - наголошує координатор ЧЕСНО Андрій Круглашов.

Справжній Громадський рух ЧЕСНО звернувся до правоохоронців з вимогою відкрити кримінальне провадження. Через бездіяльність міліції учасниця Громадського руху ЧЕСНО звернулась до суду, який і зобов’язав правоохоронні органи належним чином відреагувати на звернення.

Деталі щодо діяльності псевдоактивістів у Сумах та імена найзатятіших прогульників Сумської міськради можна дізнатися у вівторок, 7 квітня, о 12:30, на прес-конференції у прес-клубі площа Покровська, 13, 2 поверх (м. Суми).

Учасники прес-конференції – члени Громадського руху ЧЕСНО:

Тарас Шевченко - учасник Громадського руху ЧЕСНО, директор Інституту Медіа Права

Галина Чижик -  учасник Громадського руху ЧЕСНО, юрист Інституту Медіа Права

Андрій Круглашов - координатор Громадського руху ЧЕСНО, ГО Центр ЮА

Анна Товстуха – координатор Громадського руху ЧЕСНО в м. Суми

Контакти для акредитації:

Анна Товстуха, телефон066 280 49 43

2804943@gmail.com

Довідково:

Громадський рух ЧЕСНО – це ініціатива, започаткована представниками 12 громадських організацій у 2011 році. Рівно за рік до чергових парламентських виборів в Україні. Символом Руху став часник - засіб дезінфекції та боротьби з “нечистою силою” у політиці. Рух не підтримує жодного політика чи політичну силу. Мета діяльності руху - забезпечення прозорої та доброчесної влади, запровадження нових європейських стандартів в українській політиці.