1 серпня (середа) о 15:30 розпочнеться презентація результатів незалежного дослідження чинних народних депутатів з Рівненщини та нового інструменту - ЧЕСНОМЕТРА. Також відбудеться дискусія щодо якості майбутнього парламенту за участі експертів та представників політичних партій.


Презнатація відбудеться в малому конференц-залі торгівельного центру "Кристалл" (5 поверх) за адресою: вул. Радянська, 73

Презентувати результати "фільтрації" чинних депутатів і ЧЕСНОМЕТР та відповідати на питання журналістів та політиків будуть Олексій Кляшторний (Незалежна профспілка "Солідарність") та Всеволод Філімоненко (Незалежна профспілка "Трудящі"), які розповідатимуть про принципи Руху ЧЕСНО та виклики, які постали перед ним після опублікуванню результатів громадянського аудиту депутатів.

Під час зустрічі учасники Громадянського руху ЧЕСНО представлять результати першого етапу громадського аудиту кандидатів у депутати. Завдяки новітньому он-лайн інструменту – ЧЕСНОМЕТРУ – кожен виборець зможе ознайомитися з профайлами чинних депутатів щодо їх відповідності критеріям ЧЕСНО. Наступним етапом буде аналіз потенційних мажоритарних кандидатів до ВРУ по всій країні.

За додатковою інформацією звертайтесь до координатора Руху ЧЕСЕНО в Луганській області: Всеволода Філімоненка, 050 205 18 37 [email protected]